м.Київ вул.Красноткацька 94

Коробка будинку

Коробка каркасного будинку за канадською технологією збирається з бруса перерізом 50х150. Деревина бруса – сосна ,вологість 8-10%, 1-го ґатунку. Всі елементи стін збираються за допомогою оцинкованих кутів та пластин. що додає високу жорсткість конструкції. Переріз бруса для перекриттів та крокв 50х200 та 50х250. Вся деревина після монтажу обробляється  засобами для консервування (вогнебіозахист), що не дає деревині набирати вологу, гнити. Також така деревина стає не горючою та в ній не заводяться шкідники. Брус нижньої обв’язки додатково обробляється бітумним праймером.

Зовнішня частина  каркасу будинку зашивається OSB плитою, товщиною  від 12 до 22 мм. Між каркасом та OSB плитою прокладається мембрана (вітробар’єр).

Мембрана  працює в одну сторону, не продувається всередину, та випускає вологу назовні.

В більшості випадків внутрішня частина каркасу зашивається OSB плитою , товщиною від  10 до 15 мм та вологостійкім гіпсокартоном в один шар. Коли OSB плита не використовується, зашивку вологостійким гіпсокартоном виконують в два шари. В обох випадках між каркасом та внутрішньою обшивкою прокладають паромембрану. Паромембрана призначена для відводу вологи з приміщення.

У внутрішню частину каркасу укладається утеплювач.

У справжній канадській технології використовують виключно базальтовий утеплювач!

Базальтовий утеплювач укладається на всю глибину каркасу 150мм. Даної товщини достатньо для повного забезпечення споруди  відсутності тепловитрат.

При необхідності можливе додаткове утеплення зовні +50мм через контробриштування.

Внутрішні  перегородки та перекриття заповнюються  також базальтовим утеплювачем. Окрім утеплення, даний матеріал бездоганно виконує функцію звукоізоляції.

Фундамент для каркасного будинку

Не зважаючи на те, що каркасний будинок легший за цегляний в 5-10 разів та фундамент для даного типу споруд  потрібно зводити набагато менший, наша компанія не радить занадто  економити  на даному етапі будівництва.

Як показав наш досвід  домобудування, в Киеві та Київській області достатно різні грунти, а значить і різна несуча можливість. Тому  для каркасного домобудування ми радимо два основних типи фундаментів:

  • Стрічковий (ленточний) фундамент . Для невеликих споруд на рівній місцевості, з низьким рівнем грунтових вод, але з обовязковим заглибленням +-1.1м (нижче рівня промерзання)
  • Фундамент на буронабивних сваях (ростверк). Данний тип фундаменту підходить для майже будь-яких умов будівництва. Все навантаження  приймають на себе сваї, глибина буріння від 1,5м до 3 метрів. На цій глибині низькопросадочний грунт, який має більшу несучу можливість. Якщо ділянка знаходиться на не рівній місцевості ,або присутній високий рівень грунтових вод, фундамент на буронабивних сваях ідеально підходить для цих потреб.